FAQ - Otázky a odpovědi:


Je registrace zdarma?
Ano, registrace je a bude pro Vás vždy zdarma. Platí se pouze provize 15% za provedenou rezervaci snoubenci.

Co se stane poté, co se zaregistruji?
Po registraci Vaší služby si můžete nastavit ceny a dostupnost. Též Vám budou poštou zaslány k podpisu smluvní podmínky mezi My Wedding Book a Vaší službou. Smlouvu, či její poslední stránku, podepište a emailem/poštou zašlete zpět na naši e-mailovou/poštovní adresu. Po obdržení Vámi podepsané smlouvy Vám zašleme smlouvu i s naším podpisem. Poté se z nás již stávají obchodní partneři. V případě, že smlouvu do 30 dní nezašlete podepsanou, vymažeme Vaši službu z platformy MyWeddingBook.cz.

Mohu registrovat několik služeb najednou?
Ano, můžete registrovat několik služeb najednou. V záložce "Moje služby" zvolíte "Přidat službu"

Moje služba působí po celé ČR. Jak jej mám registrovat?
Pokud Vaše služba působí po celé ČR, musíte se registrovat do každého kraje zvlášť. Při registrace však můžete do políčka "dodatek" dopsat, že působíte po celé ČR.

Bude možné po registraci změnit poskytnuté údaje?
Zadané údaje můžete kdykoliv změnit. Např. pokud budete chtít přidat další službu nebo nám říct více o tom, co nabízíte. Můžete to udělat, kdykoliv budete chtít.

Jaký typ fotografií mohu nahrát?
Po registraci Vás požádáme o nahrání fotografií, abyste se lépe prezentovali. Víme, že při hledání si snoubenci často prohlížejí zejména fotografie. Proto Vám doporučujeme, abyste nahrál/a fotografie. Nemusí se jednat o profesionální snímky – i fotografie pořízené smartphonem mohou na snoubence udělat dobrý dojem.

Co je zahrnuto v provizi, kterou zaplatím?
Viditelnost on-line. My Wedding Book se postará o aktivní on-line marketing Vaší služby ve vyhledávačích, abychom Vám zajistili co nelepší propagaci u snoubenců. Inovativní nástroje a funkce. Tým našich expertů neustále pracuje na vývoji naší webové stránky, abychom udrželi krok s nejnovějšími trendy a zaručili tak, že stránka Vaší služby bude hosty lákat k vytvoření rezervace. Autentická hodnocení hostů. Náš speciální tým ověřuje hodnocení snoubenců a zajišťuje tím jejich autentičnost. To přidává stránce Vaší služby na důvěryhodnosti a usnadňuje ostatním návštěvníkům rozhodování při výběru.

Kde se dozvím výši provize za uskutečněné rezervace?
Po přidání Vaší služby na MyWeddingBook.cz si účtujeme provizi za každou rezervaci. Výše provize je 15%. Na konci každého měsíce Vám zašleme fakturu s celkovou provizí za dané období.

Co se stane, když snoubenci zruší rezervaci?
V případě, že snoubenci rezervaci zruší a Vaše služba nabízí bezplatné storno, snoubenci Vám nemusí platit nic a Vy neplatíte provizi. Pokud snoubenci zruší rezervaci a je již zaplacena záloha, Vy zaplatíte provizi ze zálohy.

Jak probíhá hodnocení snoubenců?
Po termínu svatby jsou snoubenci vyzváni k hodnocení. Hodnocení jsou věrohodná. Náš speciální tým ověřuje hodnocení snoubenců a zajišťuje tím jejich autentičnost. To přidává stránce Vaší služby na důvěryhodnosti a usnadňuje ostatním návštěvníkům rozhodování při výběru.


Kontakty:

Telefonní čísla:

M: +420 602 117 114

M: +420 720 276 121

M: +420 776 067 767


Všeobecné informace:

info@myweddingbook.cz

Servis (administrace):

servis@myweddingbook.cz

Fakturace:

fakturace@myweddingbook.czJSME TU PRO VÁS

Příprava svatby Vás stála spousty času a úsilí. Smyslem našich služeb je ulehčit přípravy, podělit se o zkušenosti a zajistit, abyste se ve svatební den cítili opravdu dobře a neměli žádné starosti.

KONTAKT

MyWeddingBook.cz
info@myweddingbook.cz
Rybná 716/24
110 00 Praha 1 Staré Město
M: +420 602 117 114
+420 720 276 121
+420 776 211 222

NEWSLETTER